Fotograf Ślubny Wrocław | Fotograf Ślubny Dolny Śląsk

Cześć! Miło mi, że tu trafiliście. Mam na imię Ewa i jestem fotografem ślubnym we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. Nie wyklucza to oczywiście wyjazdów na uroczystości w bardziej odległe zakątki Polski czy za granicę. Fotografuję śluby już prawie 10 lat i nadal – a może nawet coraz bardziej – kocham to, co robię. Towarzyszyłam dziesiątkom par młodych w ich najważniejszym dniu, zatrzymałam całą masę pięknych i pełnych emocji momentów, oddałam tysiące zdjęć, a zaprojektowane przeze mnie albumy mieszkają w niejednym domu.

W pracy fotografa ślubnego stale się rozwijam i uczę, co w połączeniu z doświadczeniem i kreatywnością pozwala mi tworzyć piękne, unikalne i ponadczasowe zdjęcia. Moją wrażliwość i wyczucie dołączam w pakiecie, bo najważniejsze jest dla mnie to, żeby każdy czuł się dobrze przed moim obiektywem, a te najbardziej szczególne momenty zachowały się na zdjęciach.

Reportaż ślubny Wrocław

Kocham naturalne światło i prawdziwe emocje. Towarzysząc Wam w dniu ślubu, nie reżyseruję niczego, a raczej jestem bacznym obserwatorem. Podobno bywam niewidzialna, chociaż jestem całkiem blisko, a mojej uwadze nie ujdą czułe spojrzenia, drobne gesty, uśmiech i łzy wzruszenia. Jestem Waszą dodatkową parą oczu, żebyście mogli zobaczyć to, co w przypływie emocji może umknąć.  Do każdego reportażu podchodzę profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze detale. Chcę opowiedzieć historię, która w 100% jest o Was, dlatego z przyjemnością spotkam się z Wami na kawie, żeby jak najlepiej Was poznać i zrealizować Wasze oczekiwania. Zależy mi na tym, żeby stworzyć pamiątkę, do której będziecie chętnie wracać i z sentymentem przeglądać każde zdjęcie.

Fotograf ślubny Wrocław | OFERTA

ZOBACZCIE, CO ZAWIERA MOJA PODSTAWOWA OFERTA

12-godzinny reportaż ślubny w wybranym przez Was zakresie

500 zdjęć w wersji elektronicznej po pełnej, autorskiej obróbce

80 jedwabnych odbitek 13×18 w personalizowanym pudełku

Galeria zdjęć zabezpieczona hasłem do podzielenia się z gośćmi

CZAS REALIZACJI

14 dni dla zdjęć w wersji elektronicznej

21 dni dla wydruków i albumów

DODATKOWO MOŻECIE ZAMÓWIĆ

 Sesję plenerową innego dnia w Polsce lub za granicą

 Sesję narzeczeńską

Przepiękne albumy i fotoksiążki

Oferta ta jest propozycją, którą mogę dopasować do Waszych oczekiwań. Może planujecie małe przyjęcie w gronie najbliższych, albo kameralny ślub w plenerze? Koniecznie do mnie napiszcie i opowiedzcie o swoich planach, a ja przygotuję ofertę, która wpasuje się w Waszą wizję.

ZAPYTAJCIE O TERMIN I OPOWIEDZCIE MI O SWOICH PLANACH!

  Fotograf Ślubny Wrocław | WYBRANE HISTORIE

  ŚLUB ART HOTEL WROCŁAW
  ŚLUB W PLENERZE WROCŁAW
  JESIENNY ŚLUB WE WROCŁAWIU

  Jeśli macie jeszcze chwilę, zapraszam do lektury mojego poradnika:

  „Jak przygotować się do zdjęć w dniu ślubu?