Nasza rodzinka | SESJA RODZINNA W ZOO, WROCŁAW

with Jeden komentarz

Moja rodzina, mój świat, moje chłopaki! Dzisiaj kilka naszych rodzinnych zdjęć. Pomyślałam, że pokażę Wam je, żeby Was zainspirować. Po pierwsze do uwieczniania takich chwil, a po drugie do pomyślenia o sesji rodzinnej w trochę innych kategoriach. Może właśnie zaprosicie mnie na taki spacer po zoo, na plac zabaw albo na wypad za miasto? W takich warunkach dzieci są nieskrępowane i naturalne. Są po prostu sobą! Ja oprócz pięknych portretów, chcę mieć w albumie naturalne i spontaniczne zdjęcia moich dzieci!

My uwielbiamy nasze Wrocławskie Zoo! No może oni uwielbiają, a ja po prostu z zachwytem patrzę na to, jak analizują wszystkie gatunki zwierząt, jak niestrudzenie biegają, bo przecież „musimy dzisiaj zobaczyć wszystkie zwierzęta”, jak cieszą się tą wizytą, jakby to była pierwsza w życiu (a zoo akurat odwiedzamy regularnie). Patrzę i robię zdjęcia! I teraz mam najlepszą pamiątkę z tego naszego rodzinnego czasu.

Może też takie chcecie dla siebie? Zawsze możecie do mnie napisać!

I jeszcze ja, z moimi małymi Kluskami! Chociaż wolę być z drugiej strony aparatu, to nie mogę sobie przecież odmówić zdjęć z moimi Chłopakami!

Jedna odpowiedz

Zostaw Komentarz