Jagna i Kuba | ŚLUB CYWILNY WROCŁAW I PLENER ŚLUBNY NA WSI

with 1 komentarz

Zacznę nietypowo, bo od pleneru. Zanim zobaczycie zdjęcia ze ślubu Jagny i Kuby zapraszam na ich naturalny plener ślubny. Młodzi znaleźli swoje miejsce na ziemi na cudownej wsi nieopodal Wrocławia. Właśnie tam zdecydowali, że zrobimy sesję i był to absolutnie genialny pomysł. Czasami na sesję pary młode wybierają odległe i nowe miejsca, ale oni zdecydowali się na miejsce bliskie ich sercu. Miejsce, które odzwierciedla to, co im w duszy gra, i które jest całkowicie ich i o nich. Też pewnie zauważyliście, że nie wyglądają „typowo” jak na młodą parę? Ale kto powiedział, że musi być tak, jak mają inni? Chociaż ślub jest totalnie wyjątkowym wydarzeniem, to w dalszym ciągu wszystko, co jest z nim związane powinno odzwierciedlać Was! Jeśli jako panna młoda nie widzisz siebie w białej sukni, to nie musisz jej na siłę ubierać! I ja to szanuję ;)

Dodam jeszcze, że nie tylko miejsce jest piękne i niezwykłe, ale też to, co zobaczyłam w oczach tych dwojga… Jak oni na siebie patrzą. Jakim uczuciem siebie darzą. A  jeszcze piękniejsze jest dla mnie jako fotografa to, że nie bali się tych uczuć okazywać. To był zupełnie naturalny plener, z dużą dawką czułości i luzu. Zachód słońca tylko podkreślił tę atmosferę!

 

Piękni, prawda?  Teraz zapraszam na kilka zdjęć ze ślubu cywilnego, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego Wrocławiu w obecności rodziny i przyjaciół. Cała uroczystość rozpoczęła się jeszcze w domu od błogosławieństwa przez rodziców „na nową drogę życia”. To był bardzo wzruszający moment dla wszystkich, łącznie ze mną. Chowając za aparatem moje szkliste oczy starałam się zatrzymać w kadrze te wyjątkowe chwile. Taka rodzina to jest skarb!

Pamiętacie zdjęcia ślubne sprzed laty? Ten poważny i majestatyczny wygląd młodej pary? Każdy powinien mieć takie nad łóżkiem!

Jedna odpowiedz

  1. Jagna i Jakub Wołyniec
    | Odpowiedz

    Wspaniałego fotografa można poznać po dwóch rzeczach: po pierwsze potrafi wykrzesać z ludzi, którzy stronią od obiektywu, nie tylko ich zainteresowanie ale i pokazać ich emocje a po drugie doskonale wie gdzie się ustawić by uchwycić magię ulotnych chwil i towarzyszących im emocji. Ewa ma obie te cechy a do tego zaraża humorem i optymizmem. Bardzo dziękujemy J&J

Zostaw Komentarz