Dorota i Michał | ŚLUB W PLENERZE, CHATA NAD SZTOLNIĄ

with 2 komentarze

Ślub Doroty i Michała był wyjątkowy pod wieloma względami. Zakochana i uśmiechnięta Para, bajeczne miejsce, ślub w plenerze, wymarzona pogoda i świetna zabawa… Ciężko wymarzyć sobie lepsze okoliczności do robienia zdjęć. Dla mnie na wyjątkowość tego dnia składał się też fakt, że to był mój pierwszy ślub po narodzinach najmłodszego Buraczka! Żeby tego było mało, Buraczek i jego tata byli ze mną w czasie tego zlecenia grzecznie czekając w pokoju na dostawy „pokarmu” ;)  Dorota i Michał ciepło przyjęli naszą trójkę, a ja mogłam spokojnie dokumentować ich cudowny dzień ślubu.

Zapraszam też do zobaczenia ich sesji plenerowej we Wrocławiu.

Ślub i wesele: Chata nad Sztolnią

Suknia: Atelier Agata Gajek

Kwiaty: Dekomania ze Świdnicy

Make up: Aleksandra Kaj

Muzyka: DJ Agent Tomek

2 Odpowiedzi

 1. Dorota i Michał Szponar
  | Odpowiedz

  Wybór fotografa weselnego to jest jedna z najważniejszych decyzji jaką podejmuje Para Młoda. Dlaczego? A dlatego, że oprócz przygotowań, które trwają zazwyczaj przynajmniej kilka miesięcy, to sam dzień Ślubu – jednego z najważniejszych dni w życiu – mija zdecydowanie za szybko. Już po, pozostają tylko wspomnienia. I w tej sytuacji w 100% możemy polecić Ewę :) Przede wszystkim za profesjonalizm, wyczucie chwili (!), uchwycenie emocji przez co każde zdjęcie ma w sobie to „coś”, i nie mniej ważne bycie 'niewidzialnym’ na weselu. A przy okazji Ewa jest tak przesympatyczną osobą, że sesją zdjęciowa była dla nas świetną przygodą.
  Ale przede wszystkim zdjęcia przywołują najpiękniejsze wspomnienia z Tego dnia, z przyjemnością do nich wracamy i dlatego z czystym sumieniem możemy polecić Ewę :)

 2. Monia
  | Odpowiedz

  bardzo klimatyczna sceneria, z pewnością oryginalna :) Para Młoda świetnie prezentuje się na zdjęciach :)

Zostaw Komentarz