FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ | Zdjęcia Ślubne Pałac Wąsowo

with Brak komentarzy

Więcej niż zdjęcia

Fotografia ślubna jest bardziej wymagająca niż się niektórym wydaje. Wymaga od fotografa wielu umiejętności technicznych, ale też opiera się na jego osobowości, wrażliwości, kreatywności i podejściu do ludzi. Praca w dniu ślubu to nie „pstrykanie fotek”, ale świadome chwytanie w kadry wybranych momentów, które są ważne, które poruszają i które niosą pewną treść. Dobry fotograf ślubny jest i reporterem, i artystą. Łączy w sobie szeroki zestaw umiejętności, które pozwalają mu tworzyć bezcenną pamiątkę dla ludzi, którzy mu zaufali.

Dobry fotograf

Z niektórymi cechami, które pozwalają tworzyć świetne zdjęcia ślubne, niektórzy się po prostu urodzili, ale zdecydowaną większość umiejętności fotograf nabywa. Co więcej – ta nauka nigdy się nie kończy. Cały czas można zrobić coś lepiej, więcej, bardziej świadomie. I ja właśnie taką drogę wybieram – drogę rozwoju i stawania się lepszą w tym, co robię. Drogę nabierania doświadczenia i wymiany doświadczeń z innymi. Myślenie, że wszystko wiem najlepiej, przeplatające się z brakiem pewności siebie dawno mam już za sobą. Dlatego po raz kolejny wybrałam się na warsztaty. I to piękne warsztaty fotografii ślubnej u jednych z najlepszych w tej dziedzinie w Polsce – Malachite Meadow.

Na morzu inspiracji

Ten czas mnie totalnie odświeżył i rozkochał jeszcze bardziej w zdjęciach ślubnych. Ugruntował, utwierdził we mnie wiele kwestii i dał wskazówki, co ewentualnie można poprawić. Usłyszałam tam, że mam reporterskie oko w połączeniu z dużą wrażliwością na piękno. Podobno to połączenie idealne :)  Dobrze odebrać taką informację zwrotną od innych fotografów, bo daje to dodatkowy wiatr w żagle! Płynę więc dalej! Ta podróż jest dla mnie naprawdę piękna i daje ogrom satysfakcji, chociaż nie ukrywam, że jest też wymagająca. Podejmuję jednak to wyzwanie. Dla Was. Dla siebie.

Zobaczcie efekty sesji, którą udało się zrealizować podczas warsztatów we współpracy z:

Organizator: Malachite Meadow

Film ślubny: Michał Sikora

Miejsce: Pałac Wąsowo

Dekoracje: Lekko slow designer & wedding planner

Suknia Ślubna: Avenue22

Makijaż i fryzura: Kolanowska

Papeteria: Bloomingelegant i Writtenby-s

Towarzyszyła nam cudowna Para (najprawdziwsza para młoda) Marcelina i Marcin, która wykazała się turbocierpliwością! Współpracowali z nami bardzo dzielnie i również dzięki nim efekty są tak piękne!

Więcej moich zdjęć możecie zobaczyć w zakładce BLOG albo w PORTFOLIO.

Zapraszam też do kontaktu, jeśli poszukujecie fotografa na swój ślub!

SZUKAM FOTOGRAFA

Zostaw Komentarz