Zdjęcia ślubne Agaty i Maćka | ślub i wesele Krzyżowa

with Brak komentarzy

Zdjęcia Ślubne | Centrum Konferencyjne Krzyżowa

Doceniam, kiedy mogę robić zdjęcia na ślubach osobistych, pełnych emocji i pięknej rodzinnej atmosfery. Właśnie taki był ślub Agaty i Maćka. W zasadzie cały dzień ich ślubu taki był! Włożyli w niego mnóstwo serca i sprawili, że był odbiciem ich wrażliwości, prawdziwości i piękna. Towarzyszyła im niezwykła oprawa, osobisty charakter ceremonii (bo jak masz księdza w rodzinie to nie może być inaczej), bycie tu i teraz, dla siebie i w pełni sobą. Wszystko miało naturalny, niewymuszony charakter, a Oni… nie próbowali być kimś, kim nie są. Byli totalnie sobą nawet jak na tak niecodzienne okoliczności. Uwierzcie mi, tak można!

Cieszę się, że poznaliśmy się z Agatą i Maćkiem trochę wcześniej, na sesji narzeczeńskiej. Sprawiło to, że przychodząc w dniu ślubu przyszłam już jako ktoś znajomy. Przyszłam znając potrzeby i oczekiwania, wpasowując się w naturalny przebieg uroczystości, bez przydługiego rozkręcania. Uwielbiam tak działać.

Pamiętam, że wiało tego dnia. Pamiętam też słońce, uśmiechy i miłość unoszącą się w powietrzu. Pamiętam wiele wzruszeń, ich spojrzenia w oczy i ten ogień na parkiecie. Pamiętam, że migawka czasem nie nadążała za akcją i że przyniosłam do domu tonę zdjęć. Miałam przyjemność być świadkiem mnóstwa pięknych momentów. Choć te zdjęcia opowiadają mały wycinek ich historii to myślę, że mogą być inspiracją dla innych, którzy marzą o pięknym ślubie, po swojemu.

Miejsce: Centrum Konferencyjne Krzyżowa

DJ: Soundspace

Suknia i welon: Novia Studio

Bukiet i dekoracje: Kwiatuszkarnia (cudna robota polecam całym sercem)

Marzysz o podobnych zdjęciach? Napisz do mnie!

KONTAKT

Zobacz też zdjęcia ślubne Agnieszki i Michała albo zdjęcia Marzeny i Łukasza.

Zostaw Komentarz